субота, 9 грудня, 2017, 16:15 Львів
У Львові відбудеться Всеукраїнська зустріч із суддями Верховного Суду
Фото: dostup.pravda.com.ua
Фото: dostup.pravda.com.ua

У понеділок, 11 грудня, у ЛНУ ім. Івана Франка у межах судової реформи відбудеться зустріч із обраними під час публічного конкурсу новими суддями Верховного Суду. Це спільний проект вищих навчальних закладів, який має назву: «Дякую, Alma Mater! Чесний суд, корінням із студентства».

Про це повідомили у прес-службі ЛНУ ім. Івана Франка.

Судді Верховного Суду проводять серію зустрічей-дискусій у вищих навчальних закладах, випускниками яких вони є, на тему «Верховний Суд – нова філософія судової влади. Як побудувати довіру». Мета таких зустрічей – налагодження відкритого діалогу зі студентами та викладачами навчальних закладів і представниками активної спільноти регіонів щодо перебігу судової реформи для побудови у країні суду, що діє на принципах верховенства права. 

Зустріч зі всіма охочими у ЛНУ ім. Івана Франка відбудеться 11 грудня 2017 року у Дзеркальній залі Університету о 13.00.

Перед початком зустрічі, із 12.00 до 12.45, у приміщенні юридичного факультету (вул. Січових Стрільців, 14, ауд. 409 – зал засідань вченої ради юридичного факультету) відбудеться прес-брифінг суддів для місцевих та національних ЗМІ.

Акредитація обов’язкова за посиланням.

Захід проводиться за підтримки Координатора ОБСЄ в Україні та Ради з питань судової реформи.

Серед 113 новопризначених суддів Верховного Суду 13 є випускниками львівської юридичної школи, 12 з них закінчили Львівський національний університет імені Івана Франка.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 15:51 :05