субота, 9 грудня, 2017, 4:55 Політика
У бюджеті–2018 потреби людей, які потерпають від кризи, не забезпечуються, – нардеп

Хоча бюджет був прийнятий не у новорічну ніч, але він не викликає оптимізму. У ньому не забезпечені потреби людей, які потерпають від кризи в повному обсязі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Юрій Мірошниченко.

«З одного боку, хотілося б звичайно порадіти разом з прем’єр-міністром і нашими колегами, які голосували за цей бюджет, але ми не голосували. Серед моїх колег по опозиції дехто не голосував, дехто голосував проти, але ми не підтримали цей бюджет. Безперечно плюс є сам факт того, що він ухвалений не в новорічну ніч, не в достатньо емоційних обставинах, в яких багато років він ухвалювався. Ми і минулого року прийняли його не в останній момент», – зазначає нардеп.

За словами гостя програми, якщо оцінювати бюджет лише за терміном його прийняття, то це б означало, що опозиція не сумлінно виконує свою роботу. Депутати від опозиції здебільшого орієнтуємось на зміст бюджету і він не дозволяє бути оптимістичним.

«Потреби, особливо людей, які потерпають від кризи, на жаль, в повному обсязі не забезпечені. Ті реформи, які анонсувалися крім того, що вони не є комплексними, вони теж належним чином не профінансовані», – констатує Мірошниченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-23 14:46 :13