субота, 9 грудня, 2017, 21:45 Політика
Сакварелідзе прокоментував історію із елітною автівкою Дангадзе

Северіон Дангадзе міг стати жертвою підстави ФСБ. Зараз, коли він перебуває під вартою, його намагатимуться шантажувати.

Про це в ефірі програми «FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко» (на телеканалі ZIK) розповів колишній заступник Генпрокурора України, член «Руху нових сил» Давід Сакварелідзе.

За словами Сакварелідзе, на справді Северіон Дангадзе не є грузином – він українець, який виїхав із окупованого Донбасу.

«Оскільки вже протягом тривалого часу відбувається травля осіб із грузинськими прізвищами, вибрали ще й його. Та він народився і виріс в Україні, на Донеччині. Його сім’я активно підтримувала обидві революції в Україні. Тож через це їм всією родиною довелось покинути Донецьк», – розповів Сакварелідзе.

Та разом із тим він наголосив: Дангадзе міг стати жертвою «якоїсь оперативної підстави». Мовляв, вважає, що операція проти цього соратника Саакашвілі відбувалась не без участі ФСБ.

«Адже ця вся справа виглядає надто «стрьомно». Мені шкода, що Юрій Луценко прихильний саме до цієї версії, тай уся історія більше схожа на саботаж і держзраду, ніж закиди у нашу сторону», – заявив екс-прокурор.

Тож, член руху «Нових сил» підкреслив: вважає, що Дангадзе міг стати жертвою оперативної розробки, «де не видно жодних грошей», а із агентом відбувається «хлоп’яча балаканина».

Окрім того, він і прокоментував історію із «Бентлі», яке нібито, Дангадзе купив на гроші, виділені для фінансування акцій протесту опальним бізнесменом Сергієм Курченком.

«Можу сказати що жодного разу не бачив, аби хтось привозив для наметового містечка картоплю на «Бентлі». Та й я не знаю, чи у Дангадзе воно взагалі є. Він мав старй «Лексус», однак «Бентлі» я не бачив», – переконував Сакварелідзе.

Окрім того він зазначив: впевнений, що цього соратника Саакашвілі ніхто і не збирається відпускати з-під варти.

«Його будуть шантажувати, пропонуючи різні речі», – наголосив Сакварелідзе, однак разом із тим додав: Дангадзе не може дати жодних важливих свідчень проти Саакашвілі. Адже без відповідних доказів його слова нічого не означатимуть.

«Будь-хто може наговорити що хоче на когось іншого», – наголосив Давід Сакварелідзе. 

Читайте також: Давід Сакварелідзе: «Плівки Курченка» – це монтаж

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 15:22 :39