Новини » Політика 1930

Давід Сакварелідзе: «Плівки Курченка» – це монтаж

Давід Сакварелідзе

Якби у влади були реальні докази зв’язку Міхеіла Саакашвілі з Курченком, то вони б крутили їх цілодобового. Показані у Верховній Раді плівки – це монтаж.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив екс-заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе.

«Уявіть собі масштаб Саакашвілі, а хто такий Курченко. Олігарх-втікач це та людина, яка була символом влади Януковича. До чого влада намагається прив’язати Саакашвілі. Є велика справа щодо злочинної групи Януковича, але вона так погано зроблена, що через певний час розвалиться в судах. Виявляється, що по цій справі Саакашвілі вступив в злочинну змову з організацією для того, аби скинути владу в Україні. Ось логіка цієї справи», – зазначив пан Сакварелідзе.

За словами гостя програми, вони намагаються прив’язати Саакашвілі до організації Януковича не маючи жодних доказів, крім сфабрикованих, які розіб’є будь-яка міжнародна експертиза.

«Давайте призначимо експертизу, але не в нас в МВС чи інших продажних агентствах, а міжнародну в Британії і Америці. Давайте почекаємо і побачимо. Вона скаже про оприлюднені плівки, що це монтаж. Повірте мені, вони так ретельно до цього готувались, що якщо б у них було б щось, то Луценко це крутив би 24 години на добу», – переконаний колишній заступник Генпрокурора.

Крім того пан Сакварелідзе запевнив, що Саакашвілі дійсно ніколи не контактував з Курченком.

Читайте також: Юрист назвав відсутню ланку в інформації про записи Курченка та Саакашвілі

Loading...
Loading...
Loading...