п'ятниця, 8 грудня, 2017, 11:11 Суспільство
ZIK запускає новий проект «Злий дім»
Фото: ZIK
Фото: ZIK

У суботу, 9 грудня, в ефірі телеканалу ZIK відбудеться прем’єра гострого соціального проекту «Злий дім». Ведучим нової програми стане екс-міністр ЖКГ України Олексій Кучеренко. Разом із глядачами він з’ясовуватиме, що означають цифри у наших платіжках, компетентно роз’яснюватиме, за що і кому ми насправді сплачуємо недосяжні тарифи та хто мусить відповідати за розвалені будинки.

Ведучий «Злого дому» Олексій Кучеренко не тільки даватиме власні поради щодо розрахунку платіжок, а також майже перед кожною програмою буде виїжджати до «проблемних» будинків за запрошенням мешканців і на місці допомагатиме людям розбиратися в їхній житлово-побутовій біді, наприклад, знайти відповідального за поламаний ліфт чи обвал стелі у під’їзді.

«А тим часом на цьому тижні президент підписав закон про житлово-комунальні послуги. Моя вам порада – починайте вникати в базові питання: Кому, за що і скільки ви платите?! На підставі яких документів?! Хто ваші сусіди і які у них плани з утримання вашого спільного дому?! і т. д. Житлово-комунальні послуги носять колективний характер і поняття «колективного споживача» стає актуальним. Тому пропоную центром відповідальності за цю реформу зробити комітет з ЖКГ, авторів цього та інших законів – Бабака, Андрієвського, Сташука та інших», – коментує ведучий прем’єрного проекту «Злий дім», екс-міністр ЖКГ України Олексій Кучеренко.

Тож не дайте себе заплутати у комунальних нетрях! Дивіться «Злий дім» щосуботи з 9 грудня об 11:00 в ефірі телеканалу ZIK.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 20:54 :50