п'ятниця, 8 грудня, 2017, 12:43 Події
Україна отримає від Литви цифрові ретранслятори для Донбасу
Президент України Петро Порошенко та президент Литви Даля Грібаускайте. Фото: president.gov.ua
Президент України Петро Порошенко та президент Литви Даля Грібаускайте. Фото: president.gov.ua

Литва передасть Україні цифрові ретранслятори, які будуть встановлені на сході країни для протидії радіо- і телепропаганда країни-окупанта Російської Федерації.

Про це Президент Петро Порошенко повідомив у себе в Facebook після переговорів з литовською колегою Далею Грібаускайте.

Глава держави підкреслив, що українсько-литовське стратегічне співробітництво «залишається міцним і наповненим конкретними практичним змістом».

«Рішення Литви про передачу Україні цифрових ретрансляторів для посилення наших інформаційних можливостей в Донбасі – прекрасний приклад підтримки Литви у протидії російській пропаганді», – заявив Порошенко.

За його словами, Україна продовжує активно співпрацювати з республікою в області реформування свого оборонного сектора відповідно до стандартів НАТО.

Крім того, додав Президент, були підписані домовленості про поглиблення співпраці між міністерствами енергетики країн, в міграційній сфері та сфері соцзабезпечення.

Литва вже поставила Україні в 2016 році 60 кулеметів КПВТ (крупнокаліберний кулемет Владимирова танковий, калібр 14,5 мм, встановлюється на БТР) і 86 кулеметів ДШК (крупнокаліберний кулемет Дехтярьова-Шпагіна, калібр 12,7 мм, використовується на верстаті і встановлюється на техніку). Ці кулемети знаходяться на озброєнні Збройних сил і активно використовуються в протистоянні російської агресії. Також Україні поставлені 150 тонн боєприпасів, які зберігалися на території країни ще з радянських часів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 15:45:24