Новини » Світ 8 грудня, 2017, 21:10
У Японії створять дрон, який проганятиме з офісу трудоголіків
Дрон подбає про те, щоб співробітники не витрачали на роботу дуже багато часу / Ілюстрація Taisei
Дрон подбає про те, щоб співробітники не витрачали на роботу дуже багато часу / Ілюстрація Taisei

Японська компанія Taisei оголосила про створення дрона, який буде боротися з перевтомою серед офісних працівників. Після кінця робочого дня він буде літати в офісі, підлітати до співробітників, які затримуються, і програвати над ними пісню, що сигналізує, що пора йти додому.

Дрон стане доступний у квітні 2018 року, повідомляє УНІАН.

Безпілотник від компанії Taisei під назвою T-Frend буде обладнаний камерою і автономною системою навігації, не заснованої на GPS, сигнали якої можуть бути недоступні в приміщенні.

Спеціальний працівник компанії зможе призначити час і маршрут патрульного обльоту офісу, після чого дрон буде виконувати його в автономному режимі. Якщо дрон помітить працівника, який затримався, він підлетить до нього і почне програвати адаптований японський варіант шотландської пісні «Auld Lang Syne», який використовується у багатьох японських закладах в кінці робочого дня та повідомляє клієнтів про те, що заклад скоро закриється.

У Японії існує явище кароса – раптової смерті, що викликана перевтомою на роботі. Чимала кількість японських працівників працюють понаднормово, в тому числі і на вихідних. У деяких випадках це призводить до постійного стресу, що в результаті викликає інфаркт або інсульт в ранньому віці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 12:11 :35