п'ятниця, 8 грудня, 2017, 12:41 Львів
У Дрогобицькому районі встановили тимчасові карантинні обмеження через сказ тварин

Сьогодні, 8 грудня, відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Дрогобицької райдержадміністрації, яке провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник.

Комісія зібралася у зв’язку з виявленням вчора на Дрогобиччині випадку сказу лисиць.

Лисиця забрела на одну із садиб у Раневичах і покусала собаку. Господар встиг вчасно знешкодити хвору тварину. Люди у цьому випадку не постраждали. Аналізи останків вбитої тварини підтвердили захворювання на сказ.

Сьогодні на засіданні комісії прийнято рішення встановити карантинні обмеження у Раневичах та 5-кілометровій зоні терміном на місяць. У Раневичах та Почаєвичах буде проведено подвірний обхід та роз’яснювальна робота серед мешканців, а також вакцинація домашніх тварин – собак та котів.

Мисливські господарства зобов’язано проводити відстріл лисиць та доставку відстріляних тварин на аналіз у спеціалізовану лабораторію. Відповідного листа щодо необхідності проведення профілактичних заходів на сусідніх з Раневичами вулицях міста вирішено скерувати в Дрогобицьке міське управління Держпродспоживслужби.

На пропозицію учасників засідання найближчим часом в райдержадміністрації проведуть семінар-нараду для керівників та членів мисливських господарств та представників лісових господарств району.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 19:14:24