п'ятниця, 8 грудня, 2017, 6:33 Львів
У День місцевого самоврядування мерами Яворова були старшокласники

Учора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування в Яворівській міській раді з 9:00 до 13:00 працювали старшокласники. Школярі спробували себе в ролі міського голови, заступника, секретаря ради, працівників юридичного, фінансово-економічного та інших відділів.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Подія відбулася з ініціативи та під керівництвом міського голови Яворова Павла Бакунця – за участі секретаря ради Ольги Созанської, заступника мера Андрія Гаращука, депутата Яворівської міськради, лідера молодіжного руху на Яворівщині Ігоря Грабовського, усіх спеціалістів міськради.

Школярі взяли участь у засіданні виконавчого комітету Яворівської міської ради, а також зустрілися з гостями Яворова з-за кордону.

Юні яворівчани під час спілкування з міським головою Яворова Павлом Бакунцем, поділилися думками про те, що хотіли б змінили в Яворові, чого місту бракує, говорили про своє бачення вирішення проблем.

На завершення події мер Яворова подякував юним яворівчанам за небайдужість, пообіцяв взяти до уваги їхні пропозиції стосовно розвитку міста та вручив їм Грамоти.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 17:51:21