п'ятниця, 8 грудня, 2017, 9:38 Світ
У Брюсселі сьогодні підіб’ють підсумки імплементації Угоди про асоціацію з Україною
Фото: radiosvoboda.org
Фото: radiosvoboda.org

Україна і Європейський Союз підіб’ють підсумки імплементації Угоди про асоціацію.

Це питання буде головним у порядку денному засідання Ради асоціації Україна-ЄС, яке відбудеться 8 грудня у Брюсселі, повідомляє «Укрінформ».

«Рада асоціації обговорить стан двосторонніх відносин ЄС-Україна у рамках «Східного партнерства» та європейської політики сусідства. Рада також підіб’є підсумки щодо прогресу імплементації Угоди про асоціацію ЄС-Україна», – заявили у Раді Євросоюзу.

На засіданні головуватимуть Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і високий представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні.

Сторони також обговорять процес реформ в Україні як складову політичного діалогу і співробітництва.

Окрім того, Рада обговорить боротьбу з корупцією, реформу судової системи та процес відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

У порядку денному засідання заплановані питання стосовно економічної ситуації в Україні та співпраці у сферах фінансів, енергетики, охорони здоров’я та освіти.

Також ітиметься про галузь двосторонньої торгівлі у рамках імплементації домовленостей щодо поглибленої і всеосяжної ЗВТ.

О 15:00 за київським часом Гройсман і Могеріні дадуть спільну прес-конференцію.

Читайте також: Євродепутати чекають на консолідацію українських політиків у боротьбі з корупцією

Як повідомляв Укрінформ, у листопаді Єврокомісія та Європейська служба зовнішньої діяльності оприлюднили другу річну доповідь щодо імплементації Україною Угоди про асоціацію з ЄС. У документі відзначається суттєвий досягнутий прогрес Києва у процесі реформ. Натомість вказуються сфери, де треба прискорити втілення у життя перетворень, зокрема у боротьбі з корупцією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 21:03:23