п'ятниця, 8 грудня, 2017, 7:45 Політика
Порошенко і Лагард розмовляли щодо антикорупційних інституцій в Україні
Фото: president.gov.ua
Фото: president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко провів телефону розмову з Директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Петро Порошенко та Крістін Лагард скоординували підходи до створення Антикорупційного суду в Україні, з урахуванням відповідної ініціативи Глави держави, а також забезпечення ефективної діяльності антикорупційних інституцій.

Президент України та Директор-розпорядник МВФ закликали політичні сили у Верховній Раді України продемонструвати виключну відповідальність та об’єднатися у підтримці законопроекту щодо Антикорупційного суду для його якомога швидшого розгляду ще у цьому році.

Крістін Лагард запевнила, що МВФ підтримує зусилля української влади у питанні боротьби з корупцією з урахуванням досягнень на шляху започаткування відповідних антикорупційних інституцій.

Петро Порошенко поінформував Крістін Лагард про прогрес на шляху реформ в Україні, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд висловив занепокоєння подіями в Україні стосовно незалежності антикорупційних органів.

Відповідну заяву зробила директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард.

«Ми сильно стурбовані подіями в Україні, які можуть призупинити досягнутий прогрес у створенні незалежних інститутів для боротьби з корупцією на високому рівні, зокрема, Національного антикорупційного бюро (НАБУ) і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП)», – прокоментувала Крістін Лагард.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 13:47:50