п'ятниця, 8 грудня, 2017, 8:36 Львів
На Жовківщині відзначили працівників місцевого самоврядування

Учора, 7 грудня, в сесійній залі Жовківської районної ради Львівської області відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на дані Жовківської РДА.

У події взяли участь голови Жовківських РДА та районної ради – відповідно Надія Щур, Роман Горбань, виконавчий апарат районної ради, депутати місцевих рад, сільські голови.

Вітаючи присутніх, голова Жовківської РДА Надія Щур висловила гордість за депутатський корпус Жовківської районної ради, подякувала всім за підтримку і, зокрема, зазначила, що наполеглива співпраця і ділові партнерські стосунки всіх органів місцевого самоврядування та органів державної виконавчої влади – це єдино правильний шлях до забезпечення гідного життя наших співгромадян.

Окрім того, під час урочистостей голова райдержадміністрації за плідну співпрацю та з нагоди професійного свята вручила пам’ятний подарунок голові Жовківської районної ради Роману Горбаню.

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, за сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування, Грамотами та Подяками Жовківської райдержадміністрації, Жовківської районної ради відзначено найкращих працівників цієї сфери.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 10:12:14