Новини » Регіони 8 грудня, 2017, 16:23
На Тернопільщині екологи перевірили умови утримання залишених цирком тварин

Екологи не виявили фактів жорстокого поводження з тваринами, яких залишив на Тернопільщині мандрівний цирк «Грузія».

Як повідомили IA ZIK у Державній екологічній інспекції області, виступи цирку, який гастролював у містечку Хоросткові, відбувалися на законних підставах.

«Міська рада погодила дозвіл на розміщення шатра на території стадіону. Працівники служби перевірили умови утримання верблюда та лами, які залишились там після того, як цирк поїхав», – повідомили в інспекції.

За даними екологів, фактів жорсткого поводження з тваринами вони не виявили.

«Верблюд і лама ночують під шатром, земля застелена сіном. Вдень їх випускають під наглядом трьох працівників цирку-шапіто пастися на стадіоні. Є також трейлер для перевезення цих тварин». – зазначили в екологічній службі.

Керівництво цирку пояснило інспекторам, що верблюда і ламу не використовують у видовищних цілях, а лише для верхової їзди дітей і дорослих.

В установі також запевнили, що до кінця тижня планують вивезти тварин на місце постійної дислокації на територію Чернівецької області.

Як повідомляла IA ZIK, у Хоросткові на Тернопільщині цирк з Грузії після гастролей залишив верблюда і ламу.

Повідомлення про подію розмістив на своїй сторінці у Facebook захисник громадської організації UAnimals. Це викликало активне обговорення. Люди обурилися через жорстоке поводження з тваринами, яких залишили на стадіоні.

Натомість, міська влада запевнила, що верблюда і ламу напризволяще не покидали. У міськраді розповіли, що тварин перетримують, оскільки через негоду трейлер не змогли вивезти зі стадіону.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 17:08 :07