live
Новини » Львів

На Мостищині відбуваються профілактичні рейди в неблагополучні сім’ї

Однією з найбільш гострих проблем є неналежне батьківське виховання дітей, – заявила під час розмови в Мостиській РДА (Львівщина) соціального спрямування в.о. начальника служби у справах дітей С. Бурда.

Про це повідомив сьогодні, 8 грудня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Мостиської РДА.

За інформацією в.о. начальника служби у справах дітей Мостиської РДА С. Бурди,

службою у справах дітей спільно із зацікавленими органами проводяться профілактичні рейди із обстеження неблагополучних сімей. Фахівці проводять профілактично-роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, а також попереджають їх про правові наслідки такої поведінки. Служба у справах дітей, як координуючий орган, постійно здійснює аналіз стану бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх, умов та причин поширення негативних явищ у підлітковому середовищі, вживає заходи щодо захисту прав дітей, попередження соціального сирітства, позаяк сприяє забезпеченню реалізації права дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Подія відбулася під керівництвом заступника голови Мостиської РДА М. Гандза – за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Після детального обговорення проблем, з метою профілактики вчинення правопорушень неповнолітніми, недопущення втягнення їх у протиправну діяльність заступник голови Мостиської РДА доручив посадовцям активізувати проведення в навчальних закладах району інформаційно-роз’яснювальної роботи та забезпечити особливий контроль за дітьми, що перебувають на обліково-профілактичному обліку у Мостиському відділені поліції.

 

Loading...