п'ятниця, 8 грудня, 2017, 10:27 Львів
На кордоні з Польщею в українця вилучили 11 монет царської Росії
Фото: ГУ ДФС у Львівській області
Фото: ГУ ДФС у Львівській області

Працівники Львівської митниці вилучили 11 монет царської Росії, які громадянин України намагався вивезти до Польщі.

Про це повідомили в ГУ ДФС у Львівській області.

Фото: ГУ ДФС у Львівській області
Фото: ГУ ДФС у Львівській області

Сьогодні, 8 грудня, громадянин України автомобілем «Volkswagen Passat» прямував з України у Республіку Польща через пункт пропуску «Шегині». Для перетину кордону він обрав смугу спрощеного митного контролю – «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлені заборони чи обмеження.

Під час митного контролю транспортного засобу в працівників митниці виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. Під час огляду автомобіля у відділені для дрібних речей (підлокотник) салону автомобіля було виявлено монети, а саме: монети Царської Росії номіналом 5 копійок 1763року, 1764, 1788 року, монету Царської Росії – номінал не встановлений 1788 року, дві монети Царської Росії номіналом 2 копійки 1842року. Загалом 11 монет.

Фото: ГУ ДФС у Львівській області
Фото: ГУ ДФС у Львівській області

Згідно з ч. 1 ст. 197 МКУ, у випадках, передбачених законом, на окремі товари встановлюються обмеження щодо їх переміщення через митний кордон України. Пропуск таких товарів через митний кордон України та їх митне оформлення здійснюються контролюючими органами на підставі документів, які підтверджують дотримання зазначених обмежень. Таким документом є свідоцтво на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей, що подається контролюючому органу при вивезенні за межі митної території України. Його до митного контролю громадянин не надав.

Зазначені дії мають ознаки порушення (порушень) митних правил, передбаченого статтею 471, Митного кодексу України. Монети вилучено, їх скерують на експертизу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 15:33:41