п'ятниця, 8 грудня, 2017, 10:15 Політика
Ірина Луценко: Вперше за останні роки ми виробили збалансований і ґрунтовний бюджет
Ірина Луценко. Фото: УНІАН
Ірина Луценко. Фото: УНІАН

Народний депутат від фракції БПП Ірина Луценко розповіла, чого очікувати від Державного бюджету на 2018 рік.

Про це повідомляє прес-служба БПП.

«Вперше за останні роки після плідної, конструктивної роботи коаліції, всіх депутатських фракцій і груп, разом з Кабінетом міністрів, ми напрацювали достатньо збалансований і ґрунтовний бюджет», – йдеться у повідомленні.

За словами пані Луценко, документ дещо відкоригували за наполяганням Петра Порошенка: після цього зросло фінансування сільської медицини від 4 до 6 млрд гривень, до 164 млрд гривень збільшили видатки на національну безпеку та оборону, зросло фінансування на будівництво та відновлення доріг тощо.

«Також ми збільшили ДФРР з 2 млрд грн до 6 млрд грн, що дасть можливість підтримати місцеве самоврядування і об’єднані територіальні громади. Збільшилося фінансування на сільську інфраструктуру – на освітлення, на питну воду, на свердловини, на водогони, на дороги», – зауважила представник Президента у Верховній Раді.

До того ж, у бюджеті збільшили фінансування на патріотичні фільми. А коледжі та технікуми, які перебувають у структурі університетів, знову почнуть фінансувати через Державний бюджет.

Нагадаємо, Рада ухвалила держбюджет-2018.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 19:27:30