п'ятниця, 8 грудня, 2017, 1:26 Світ
Для мешканців Донбасу необхідно $187 млн допомоги, – координатор ООН в Україні
Жителі Донбасу
Жителі Донбасу

Для забезпечення гуманітарною допомогою ООН мешканців в Україні, які проживають в зоні конфлікту, необхідно виділити $187 млн.

Про це заявив у четвер у Женеві під час свєїй доповіді гуманітарний координатор ООН в Україні Ніл Уолкер, – повідомляє Центр новин ООН.

«Наступного року на надання гуманітарної допомоги жителям України буде потрібно $187 млн. Криза, пов’язана з конфліктом на сході країни, торкнулася 4,4 млн осіб, з яких 3,4 млн потребують допомоги, а 2,3 млн знаходяться в особливо невигідному становищі», – зазначив представник Організації.

Він підкреслив, що жителі прилеглих до лінії зіткнення районів регулярно піддаються артобстрілам.

Близько 1,2 млн людей відчувають брак продовольства, а це, за словами Уолкера, «в два рази більше, ніж минулого року». Зростає також кількість випадків стійкого до антибіотиків туберкульозу, ВІЛу і навіть поліомієліту. Показники захворюваності на ВІЛ серед вагітних жінок в зоні конфлікту набагато перевищують середні показники по країні.

Гуманітарну ситуацію погіршують суворі українські зими, обмеження на доставку гуманітарних вантажів та важкі умови життя в зоні конфлікту. При цьому в доповіді наголошується, що на гуманітарній операції на сході України не вистачає коштів, а міжнародне співтовариство практично не згадує про долю жителів цієї країни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 02:46:35