Новини » Світ 8 грудня, 2017, 8:25
Білоруський блогер програв суд міліції за «образливе відео»
Олег Желнов. Фото: belsat.eu/Alexander Chuguev
Олег Желнов. Фото: belsat.eu/Alexander Chuguev

У Білорусі міліція Могилевської області виграла суд про захист честі, гідності та ділової репутації посадових осіб органів внутрішніх справ проти бобруйського блогера Олега Желнова. Суд Бобруйська і Бобруйського району постановив вилучити образливе відео і стягнути з Желнова по 3 тис. рублів на користь кожного з двох позивачів.

Про це повідомляє Belsat.

Цивільний позов почали розглядати в суді Бобруйського району та міста Бобруйськ 27 жовтня.

За словами Олега Желнова, міліція вважає образливим ролик, опублікований в грудні 2016 року. У ньому блогер висловлює невдоволення тим, що при вході в будівлю УВС в Бобруйську одних відвідувачів змушують здавати всі носії інформації і засоби зв’язку, а інших «пропускають з ноутбуками і навіть холодною зброєю».

У відео Желнов розповідає також про «неповнолітню дівчинку», яка з порожніми руками в супроводі міліціонера зайшла в будівлю УВС на півгодини і була «в якійсь напрузі», а потім вийшла, «сяючи посмішкою і зі смартфоном в руках». За словами Желнова, дівчинку водили до начальника УВС.

На думку ж позивачів, ролик на каналі Желнова «носить явно тенденційний, образливий характер і містить відомості, які не відповідають дійсності».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 17:54 :48