Новини » Події 7 грудня, 2017, 3:15
Журналіст опублікував фото дітей ватажків «ЛНР» і «ДНР», які живуть у Європі і США

Діти ватажків бойовиків живуть не в терористичних «ДНР» і «ЛНР», а в містах, що контролює Україна, або ж виїхали за кордон.

Про це в своєму блозі на Site.ua пише військовий журналіст Мирослав Гай.

«Якщо пошерстити в мережі, то список таких ось сімей, що ведуть подвійний спосіб життя, буде пристойним. Але ж ці упирі зруйнували життя мільйонів людей. Заради чого, якщо вони не бачать майбутнє в РФ або своїх новоросіях», – обурюється він.

Журналіст пише, що діти лідера руху «Донецька республіка» Тетяни Очаповської вчаться в Дніпрі. Там же її дочка вийшла заміж, що підтверджується дніпровської реєстрацією про шлюб.

А ось колишній «міністр праці і соцполітики «ДНР» Роман Лягін свою сім’ю вивіз до Німеччини відразу після початку збройного конфлікту на Донбасі, в 2014 році.

Мер Кадіївки (стара назва – Стаханов) Сергій Желваков, який наближений до екс-ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького, відправив своїх дітей вчитися в США.

За словами журналіста, Сергій і Любов Желвакови живуть в США: син ватажка бойовиків вивчає кримінальне право, а донька просто розважається.

Фото, які викладають діти Желвакова в соцмережах, свідчать про розкішне життя. «Їздять вони на дорогих машинах. Ferrari і Porsche Cayenne, Любов часто постить фотографії на яхтах, в будинках моди тощо», – зазначає Гай.

Донька екс-нардепа Володимира Струка, якого в 2015 році заарештували в Києві за організацію псевдореферендуму в Луганській області і фінансування тероризму, живе у Києві. Її квартира – в елітному районі столиці, також вона водить Porsche.

Родичі Плотницького також живуть в Україні: бабуся Ніна – в Чернівецькій області, а молодший брат має як мінімум дві квартири, одну з яких, у Василькові на Київщині, здає в оренду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 05:03 :56