четвер, 7 грудня, 2017, 14:55 Політика
Жодної коаліції у Верховній Раді немає, – Андрій Ніцой

Явка деяких депутатів на голосування за відсторонення Єгора Соболєва – це нагадування коаліції про своє існування. Хоча ми всі знаємо, що жодної коаліції у Верховній Раді немає ні фактично, ні юридично.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив директор Центру стратегічних розробок Андрій Ніцой.

Дванадцять із 22 депутатів – членів комітету Верховної Ради з питань боротьби з корупцією – підтримали постанову про зняття Єгора Соболєва з посади голови комітету. Так склалося, що саме в цей день прийшли відразу 7 народних депутатів, які пропустили більше 25% засідань комітету.

Сам Соболєв сказав, що вважає таке рішення колег ознакою того, що його робота була плідною. І саме через те, що комусь дуже не хочеться, щоб антикорупційний рух в Україні продовжувався, його і знімають з займаної посади.

«З точки зору піару, це звичайно звучить красиво, і я співчуваю громадсько-політичній діяльності Єгора Соболєва як народного депутата, а ще більше як громадського активіста. Судячи зі всього, він, вийшовши зі статусу громадського активіста, ще не набув в повній мірі статусу політика. Таке іноді трапляється», – зазначив Андрій Ніцой.

Окрім цього, він зауважив, що можна погодитись з тим, що це голосування в комітеті та несподівана явка окремих народних депутатів щось таки означають.

«Явка частини депутатів, які належали колись до «Партії регіонів», а зараз до груп, які формально не входять до коаліції, свідчить про те, що їхніми руками коаліції вдається нагадати про своє існування. Ми знаємо, що ніякої коаліції ні де-факто, ні де-юре в українському парламенті нема, а все інше – брехня», – заявив директор Центру стратегічних розробок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 04:13:41