четвер, 7 грудня, 2017, 13:17 Політика
Є вагомі аргументи для того, щоб зняти Єгора Соболєва з посади, – політолог

Голові Комітету з питань протидії корупції у Верховній Раді закидають близько 300 законопроектів, які досі чекають своєї черги на експертизу щодо наявності у них корупційної складової.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловила політолог Світлана Кушнір.

«Однозначно, що креатура Єгора Соболєва три роки заважала деяким політичним силам, як своєю принциповістю, запальним характером, так і можливістю втручатися у ті справи, в які їм би не хотілося», – вважає Кушнір.

Вона вважає, що є й вагомі аргументи для того, щоб зняти  Єгора Соболєва з посади голови Комітету з питань протидії корупції у Верховній Раді.

«Я вчора дивилася засідання комітету і почула дуже правильні критичні зауваження щодо роботи його голови Єгора Соболєва. Йому закидали майже 300 законопроектів, які досі чекають своєї черги на експертизу щодо наявності корупційної складової», – прокоментувала політолог.

За її словами, навіть той проект бюджету, що був підготовлений до першого читання, досі не був розглянутий на комітеті саме на предмет наявності тієї ж корупції. Переважно через те, що дуже часто у комітетах просто не можуть зібрати кворуму.

«Я побувала не на одному засіданні різних комітетів і хочу сказати, що існує тенденція, коли там майже немає кворуму. Або, наприклад, він є, але хтось принципово кидаючи документи, йде. Таким чином зривається розгляд надважливих законопроектів, які мали б потрапити у сесійну залу», – сказала політолог.

Якщо ж говорити про Єгора Соболєва, то експерт вважає, що один в полі – не воїн.

«Єгор Соболєв – це людина, якій пощастило стати тим провідником євромайданівців, який потрапив у владу. Замість того, щоб працювати більш конкретно над законопроектами, він чомусь пішов у піар-політику. Але це вже його особисті питання. Те, що йому заважають, не є аргументом, адже всім нелегко. У нього дуже відповідальна посада. Він має мандат народного депутата, який зобов’язує бути в першу чергу для самого себе ефективним, а в очах нашої громадськості – надефективним. Українське суспільство завжди сподівається на те, що сьогодні воно засне, а завтра прокинеться – і все буде добре. Насправді ж треба просто працювати», – наголосила Кушнір.

Читайте також: Соболєв розповів, за що Луценка варто притягнути до кримінальної відповідальності

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 10:34:52