четвер, 7 грудня, 2017, 15:29 Політика
Загородний: Я б не ризикував плювати у бік західних партнерів

Вплив західних партнерів на Україну є дуже позитивним. У країні повинні карати винних, бо беззаконня руйнує економіку.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив політтехнолог Тарас Загородний.

«Лише англосаксонські країни надають Україні грошову і збройну допомогу в протистоянні з агресором. Завдяки їм в державі змогли навести лад та стабілізувати права людини.  Адже без цього в державі неможливо було б когось покарати, а це в свою чергу, спричинило б беззаконня та вплинуло на економіку», – вважає політтехнолог.

Тому вплив західних партнерів є дуже позитивним в плані стабільності прав та контролю. Але є й інші нюанси.

«Я б не ризикував плювати у їх бік. Тому що цілком імовірним є те, що кожен долар, який вкладає людина в офшори, фактично, йде через банківську систему США і це вже вважається юрисдикцією ФБР. Вони постійно ведуть моніторинг таких операцій. Тому в даному випадку, я думаю, що тиск на Україну буде і з цього боку», – прокоментував Загородний.

Відмова України від допомоги західного світу буде лише на руку Росії.

«Це буде дуже поганий сигнал. Адже це збільшуватиме тиск Російської Федерації і без західних союзників ми не витримаємо. Давайте не будемо настільки наївними. Нам потрібні фінансові та військові ресурси для розвитку. Тому я б не ризикував борсатися в економічній сфері, а обстоювати власні інтереси, котрі стосуються політичної сфери. Бо це, фактично, єдиний наш важіль, який дозволяє стримувати російську агресію», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 09:40:31