четвер, 7 грудня, 2017, 11:24 Політика
Влада намагається узурпувати останні опозиційні комітети, – політолог

Зараз ми можемо спостерігати узурпацію владою останніх опозиційних комітетів. Це відобразилося у намаганнях відсторонити Єгора Соболєва від посади очільника комітету Ради з питань боротьби з корупцією.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив політолог Олексій Якубін.

«Те, що Президент приїжджав на засідання фракції «Блоку Петра Порошенка», пояснюють тим, що це відбулося задля обговорення державного бюджету на 2018 рік. Проте, я думаю, що він приїздив туди, щоб обговорити ситуацію, яка склалася з антикорупційними органами, ситуацію із Міхеїлом Саакашвілі», – вважає Олексій Якубін.

Тобто він переконаний, що Президент намагався обговорити ці питання з представниками своєї фракції задля того, щоб визначитись, як їм діяти та голосувати у конкретних випадках.

«Не секрет, що зараз є одне з таких пікових загострень для влади. Ми чули заяви наших західних партнерів, пов’язані з Антикорупційним бюро. Так само вчора ми чули рішення комітету Верховної Ради з питань боротьби з корупцією про зняття Єгора Соболєва з посади очільника комітету», – каже політолог.

Хоча цього рішення ще не було в залі, політолог переконаний, що Президент України обговорював це питання з представниками своєї фракції.

«Зараз ми бачимо узурпацію владою тих комітетів, які поки що частково залишилися серед опозиційних сил. До цього в схожому форматі був звільнений Сергій Рибалка. Зараз є намагання у такий же спосіб звільнити Єгора Соболєва», – зазначив експерт.

На його думку, це робиться через те, що влада хоче максимально зачистити ті комітети, які відповідають за антикорупційні органи.

«Комітет пов’язаний з боротьбою з корупцією вирішував питання щодо аудиту. Більше того, він ініціював багато речей, які владі не подобалися. Проте ці речі відповідали вимогам наших міжнародних партнерів», – розповідає Олексій Якубін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 05:36:20