четвер, 7 грудня, 2017, 23:35 Політика
Віктор Чумак: Керівник країни не має йти на посаду без чіткої стратегії

Будь-який керівник, в тому числі і керівник країни, не має права йти на посаду без чіткої та зрозумілої стратегії, що він повинен зробити за певний період часу.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив позафракційний народний депутат Віктор Чумак.

«Керівник країни, керівник будь-якого рангу в принципі не може прораховувати наслідки. Та всюди одним з елементів публічної політики є якраз таки прорахування наслідків тих, чи інших рішень. Та для цього потрібно мати відповідні інститути. Іноді такі, які працюють на грантові гроші. От ви собі уявіть, у США є цілий інститут уряду, який працює на грантових коштах!», – зазначив Віктор Чумак.

Натомість в Україні, як каже нардеп, держава не хоче платити гроші громадянському суспільству.

«А от в Естонії кожна громадська організація обов’язково отримує грант від уряду. А ми не хочемо платити своїм і не хочемо брати в когось. Натомість, ми хочемо усім програвати»,– наголосив Чумак.

Окрім того народний обранець додав, що будь-який керівник не має права йти на посаду без чіткої стратегії.

«В тому числі і керівник країни не має права йти на посаду без чіткої, зрозумілої стратегії, що він повинен зробити за певний період часу. За рік, два чи три. Треба мати чіткі параметри виконання цього плану, або цієї стратегії «,– акцентував Віктор Чумак. 

Читайте також, Добкін: Порошенко запропонував підвищення мінімальної зарплати, щоб переплюнути Гройсмана

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 11:26:33