четвер, 7 грудня, 2017, 16:48 Львів
Від Садового вимагають звіту про виділені на аудит «Львівспецкомунтрасу» кошти

Львівського міського голову Андрія Садового просять надати інформацію щодо використання коштів міського бюджету м. Львова на 2017-ий рік для проведення незалежного аудиту господарської діяльності ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Відповідний запит сьогодні, 7 грудня, під час сесії Львівської міської ради озвучив свободівець Маркіян Лопачак, передає кореспондент ІА ZIK.

Він нагадав, що у 2017 році в міському бюджеті Львова було передбачено фінансування на проведення незалежного аудиту господарської діяльності «Львівспецкомунтрансу» за 2016-2017 рр. Проте, не забезпечивши проведення такого аудиту у 2017 році, з відповідних рішень про міський бюджет Львова на 2018 рік було вилучено бюджетні призначення на завершення незалежного аудиту господарської діяльності зазначеного комунального підприємства.

Окрім цього, зазначив Лопачак, стало відомо про матеріали перевірки діяльності цього підприємства Державною аудиторською службою України, проте жодної деталізованої інформації щодо матеріалів такої перевірки не було опубліковано.

Відтак, він звернувся до міського голови з проханням надати інформацію щодо використання коштів міського бюджету м. Львова на 2017 рік для проведення незалежного аудиту господарської діяльності «Львівспецкомунтрансу», інформацію про конкретні терміни завершення незалежного аудиту господарської діяльності цього ЛКП та загальний обсяг фінансування, необхідний для його реалізації, а також надати належно засвідчені копії матеріалів перевірки господарської діяльності ЛКП «Львівспецкомунтранс» Державною аудиторською службою України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 12:43:14