четвер, 7 грудня, 2017, 4:30 Суспільство
Вчені назвали захворювання, яке до 2020 року стане головною причиною ранньої смерті

Хвороба печінки випередить серцеві захворювання і стане найпоширенішою причиною ранньої смерті до 2020 року, прогнозують британські вчені з Університету Саутгемптона. Вживання алкоголю і ожиріння є основними причинами проблем з печінкою, через які багато людей помирають молодими.

Про це повідомляє Сikavosti.

У ході дослідження фахівці підрахували, скільки років трудового життя буде втрачено внаслідок хвороб печінки і серцевих недуг. Цей показник вказує на загальну кількість років, втрачених дорослими, які вмирають передчасно. Отримані результати показали, що захворювання печінки призведуть до щорічної втрати 80000 робітників років до 2020 року, в той час як через серцево-судинні захворювання буде втрачено близько 76000 робітників років, і це число буде продовжувати знижуватися.

Експерти відзначають, що багато смертельних випадків, пов’язані з хворобою печінки, відбуваються у молодих людей і людей середнього віку. Так, наприклад, третина пацієнтів, які постраждали від хвороби печінки, складають люди у віці до 40 років. Багато піддають здоров’я печінки небезпеки, вживаючи занадто багато алкоголю. Також негативно на здоров’я цього органу впливає і наявність надмірної ваги.

«Шокуючі цифри показують, що ми стикаємося з епідемією хвороби печінки, – говорить доктор Джуді Рис. – Існує величезна економічна вигода від лікування захворювань печінки на ранній стадії, і ми повинні переконатися, що у лікарів первинної медико-санітарної допомоги є всі інструменти, необхідні для ранньої діагностики та профілактики».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 06:28:14