четвер, 7 грудня, 2017, 23:26 Світ
Удар з минулого: сенатор США Ел Френкен склав повноваження через сексуальний скандал

Впливовий сенатор-демократ Ел Френкен заявив про намір скласти повноваження у верхній палаті американського Конгресу через недавній скандал, у якому його звинуватили в домаганнях сексуального характеру в минулому.

З відповідною заявою законодавець виступив у четвер, – повідомляє Укрінформ.

«Протягом останніх кількох тижнів багато жінок розповіли, як вони сприйняли мої дії, що нанесли їм шкоду. Я був шокований та засмучений», – зазначив законодавець.

Читайте також: Перший заступник Кличка йде у відставку

Водночас, він уточнив, що деякі із заявлених звинувачень проти нього «просто не відповідають дійсності». Він також нагадав, що звертався до комітету з питань етики, щоб той провів розслідування.

«Я розумію, що з мене малювали дуже суперечливі картини, але я знаю, ким я є насправді», – заявив Френкен.

Сенатор наголосив, що служба у головному законодавчому органі країни була тим, чим він найбільше пишається у житті.

«Тим не менше, сьогодні я заявляю, що ближчими тижнями я припиню свої повноваження як член Сенату», – заявив Френкен.

Сенатор виступив із заявою про складення повноважень після того, як із закликом до нього звернулися 35 колег-демократів. До цього вісім жінок заявили претензії, що Френкен, ще до його обрання до Сенату, намагався поцілувати або торкався різних частин їхнього тіла без згоди.

Водночас, у своїй промові у Конгресі сенатор Френкен звернув увагу на той факт, що нинішній президент США також був фігурантом сексуального скандалу, коли були оприлюднені плівки з його непристойними хвастощами відносно жінок.

«Я йду, в той час як людина, що хвалилася у записах про свій досвід сексуального насильства, сидить в Овальному кабінеті», – зазначив Френкен під час виступу в сесійній залі Конгресу США.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 17:30 :12