четвер, 7 грудня, 2017, 11:23 Світ
У Росії закон про ЗМІ-іноземних агентів хочуть почати застосовувати напередодні виборів
Фото: fondsk.ru
Фото: fondsk.ru

Міністерство юстиції Російської Федерації пропонує застосовувати закон про ЗМІ-іноземних агентів, прийнятий у листопаді, з березня 2018 року.

Про це йдеться в опублікованому Мін’юстом повідомленні про підготовку проекту відомчого акта про порядок застосування відповідного закону, повідомляє Медуза.

«Чим Мін’юст обґрунтовує необхідність застосування закону про ЗМІ-іноземних агентів саме з березня 2018 року, поки невідомо. Самого проекту відомчого акту в публічному доступі поки немає», – йдеться у повідомленні.

Закон, який дозволяє Мін’юсту реєструвати закордонні ЗМІ як іноземних агентів був прийнятий у листопаді 2017 року. ЗМІ зі статусом «іноземний агент» повинні будуть звітувати перед російським відомством про свою роботу і маркувати свою продукцію. Як саме буде застосовуватися новий закон, повинен визначити Мін’юст.

На початку грудня Мін’юст назвав перші ЗМІ-іноземні агенти. У список потрапили «Голос Америки» і «Радіо Свобода», а також сім проектів «Радіо Свобода».

Як відомо, У березні 2018 року в Росії відбудуться вибори президента. 6 грудня чинний президент Володимир Путін оголосив, що балотуватиметься на черговий, четвертий термін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 05:36:44