четвер, 7 грудня, 2017, 13:27 Економіка
У регіонах уже багато хто розуміє, що таке управляти своїми територіями, – Кушнір

Процес децентралізації позитивно вплинув на об‘єднані територіальні громади. Ті, хто уже отримав фінансування, змогли побудувати сільські амбулаторії, полагодити дороги, а десь навіть провели і газопровід.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповіла політолог Світлана Кушнір.

За її словами, завдяки децентралізації уся країна уже почала жити по-іншому. У регіонах наростає критична маса людей, «які розуміють, що таке управляти своїми територіями».

«Подивіться, скільки європейських інституцій зараз допомагає місцевим громадам, які уже провели вибори та почали облаштовувати свою територію. Вони вже складають правильні далекоглядні проекти, щоб не проїсти гроші, які отримали сьогодні, а отримати дохід у майбутньому», – розповіла політолог.

Тож, за її словами, територіальні громади, які об‘єдналися та отримали пряме державне фінансування, уже значно покращили свою інфраструктуру.

«Вони побудували сільські амбулаторії, відремонтували дитячі садки, створили там додаткові групи. Також змогли закупити нові шкільні автобуси, почали будувати дороги, а десь навіть і провели газопровід», – наголосила Світлана Кушнір.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 12:27 :27