четвер, 7 грудня, 2017, 23:45 Політика
У Раді більшість партій – це системна олігархічна опозиція, – Чумак

В Україні є системна і позасистемна опозиція. На сьогоднішній день у парламенті більшість партій є системною олігархічною опозицією. Саме під час голосування, щодо усунення Єгора Соболєва така опозиція кристалізувалася.

Про це в ефірі програми «Zіткнення« з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Віктор Чумак.

«Я вважаю, що в країні є два типи опозицій: системна і позасистемна опозиція. Що таке системна опозиція? Це така опозиція, яка є частинкою політичної системи, яка діє на сьогоднішній день. Це система, яку я називаю клептократична олігархія. Це так би мовити квазі опозиція, тому що вона іноді міняється з владою місцями. Просто міняються люди на потоках. От Михайло Добкін був членом партії СДПУ(о), а потім Партії регіонів, так само і членом цих партій був президент України Петро Порошенко», – впевнений нардеп.

За його словами, ці люди міняють місця в певних партійних списках, але ці списки і партії завжди підтримуються одними людьми. 

«Ці партії фінансуються за рахунок олігархів. Оце є системна опозиція, яка базується на олігархічній власності, на олігархічних партіях. На сьогоднішній день у парламенті більшість партій є системною олігархічною опозицією. Саме сьогодні під час голосування, щодо усунення Єгора Соболєва системна опозиція кристалізувалася. Подивіться хто проголосував: Народний Фронт, БПП, Відродження, Воля Народу, Опоблок, Радикальна Партія. Ось вона реальна системна опозиція, це реальна олігархічна система, яка на сьогоднішній день складається у владу», – відзначив нардеп.

Як зауважив пан Чумак, не проголосувала лише Батьківщина, хоча вона теж є частиною системної олігархічної опозиції.

«Кожну із перелічених партій підтримує якийсь олігарх, або група олігархів. Всі ці люди є маріонетками в руках у олігархів. Інтереси олігархів сьогодні збіглися, тому що Єгор Соболєв займав ключове питання для опозиції в цілому. Сьогодні вже не було політичної опозиції, ні політичної влади, були лише інтереси олігархів. Ці інтереси вони будуть утримувати разом спільно. Що таке не системна, або позасистемна опозиція? Це ті партії, які не мають підтримки олігархів», – переконаний Віктор Чумак.

Читайте також, Віктор Чумак: Керівник країни не має йти на посаду без чіткої стратегії

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 09:59:38