четвер, 7 грудня, 2017, 17:29 Світ
У Молдові заборонили трансляцію російських пропагандистських програм
Парламент Молдови. Фото: newsmd.md
Парламент Молдови. Фото: newsmd.md

Парламент Республіки Молдова більшістю голосів ухвалив закон про заборону ретрансляції на території країни пропагандистських програм російських телевізійних каналів.

Згідно з документом, заборона стосуватиметься тільки інформаційних, аналітичних, політичних і військових програм російського телебачення, передає «Укрінформ».

Порушникам закону загрожують грошові штрафи від двох до трьох з половиною тисяч євро. У разі повторного порушення штрафи можуть збільшитися до п’яти тисяч євро, а Координаційна рада з телебачення і радіо матиме право ініціювати процедуру відкликання ліцензії на мовлення.

За ухвалення закону проголосував 61 (з 101) депутат парламенту, проти його прийняття висловилися опозиційні комуністи і депутати від Партії соціалістів.

Раніше з ініціативою про заборону російської телевізійної пропаганди на території Молдови виступила Демократична партія.

Президент Молдови Ігор Додон заявив, що не підпише закон. Згідно з молдавським законодавством, якщо глава держави відмовляється підписувати закон, депутати парламенту мають право повторно проголосувати за його прийняття, після чого закон буде опублікований в «Офіційному моніторі».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 15:49 :00