четвер, 7 грудня, 2017, 12:12 Львів
У Львівській міськраді передумали: за європейський кредит купуватимуть лише великі автобуси

Депутати Львівської міської ради на сесії 7 грудня внесли зміни до ухвали «Про підтримку участі ЛКП «Львівелектротранс», ЛК АТП № 1 та ЛКП «Львівавтодор» у проекті «Міський громадський транспорт України».

За відповідну ухвалу проголосувало 40 депутатів, передає кореспондент ІА ZIK.

«З метою реалізації у м. Львові підпроекту з придбання автобусів у рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», що фінансується за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку (12 млн євро без ПДВ), ЛК АТП №1 проаналізувало пропозиції виробників рухомого складу та дійшло висновку, що більш доцільним є придбання 100 великих автобусів замість 60 великих та 60 малих», – йдеться у пояснювальній записці.

У документі зазначається, вартість одного великого автобуса в середньому на 30% більша від малого автобуса, у той же час пасажиромісткість – більша на 50%. Окрім цього, великі автобуси мають ряд якісних переваг, що стосуються комфорту пасажирів.

Нагадаємо, депутати Львівської міської ради на сесії 16 листопада підтримали участь ЛКП «Львівелектротранс», АТП-1, ЛКП «Львівавтодор» у проекті «Міський громадський транспорт України». Відтак, уряд візьме кредит в Європейського інвестиційного банку на закупівлю 120 автобусів і 10 трамваїв для Львова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 09:39:10