четвер, 7 грудня, 2017, 6:00 Київ
У Києві почав руйнуватися житловий будинок

Станом на грудень 2017 року, в Голосіївському районі Києва може розвалитися ще один будинок – слідом за тими, про обваленнях яких ЗМІ писали в 2016-2017 роках. На будівлі утворилися тріщини, куди можна засунути руку.

Про це розповіла киянка, правозахисник Леля Пальчикова-Козуб, – повідомляє ГолосUA.

Вона уточнила, що мова йде про житловий будинок «сталінка» на Голосіївському проспекті 46/1.

«Прямо біля Голосіївської адміністрації району почав складатися будинок. В одній з квартир в кухні, в стіні між кухнею і вулицею утворилася діра, кулак безперешкодно заходить. Маяки тріскаються, стіна тріскається. На що мені голова РДА, з головним архітектором і інженером кажуть: ми вже 1,5 року не ставимо маяки. Я кажу: покажіть мені динаміку руйнування. А ті кажуть: маяки тріскаються, тому немає сенсу їх ставити», – повідомила Пальчікова-Козуб.

Юрист каже, що громадськість району – в обуренні від бездіяльності чиновників.

«Чиновники несуть кримінальну відповідальність за здоров’я мешканців будинку», – нагадала вона.

За інформацією глави Громадської ради Голосіївської РДА, Олександра Юрченка, про руйнування будинку, де продовжують жити люди, активісти заговорили ще влітку 2017 року.

На думку активістів, будинок руйнується через прорахунки будівельників, які неподалік від будівлі зводять житловий комплекс Soho. У момент роботи комісії, яка оцінювала ступінь руйнування житлового будинку, побудованого кілька десятків років тому, забудовники продовжували свою роботу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 06:31:32