Новини » Львів 7 грудня, 2017, 14:56
У Дрогобичі на громадських слуханнях обговорили бюджет міста на 2018 рік

У Дрогобичі в Ратуші відбулися громадські слухання з обговорення міського бюджету на 2018 рік.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Начальник фінансового управління міськвиконкому Оксана Савран доповіла про основні прогнозовані показники дохідної та видаткової частин бюджету міста на 2018 рік. Плануються доходи загального фонду з урахуванням трансфертів з державної скарбниці 733 млн 176,6 тис. грн, видатки загального фонду з урахуванням трансфертів – 705 млн 541,5 тис. грн. Щодо видатків та надходжень спеціального фонду бюджету Дрогобича на 2018 рік, то вони становитимуть 27 млн 635,1 тис. грн.

Головний спеціаліст відділу економіки з інвестиційної діяльності Сергій Задворних ознайомив присутніх з виконанням основних запланованих програм соціально-економічного та культурного розвитку на 2018 рік в усіх галузях діяльності міста.

У наступному році у сфері економіки велику увагу приділятимуть розвитку малого підприємництва, зокрема, за рахунок участі в програмах покриття процентів з кредитування для малого бізнесу.

Щодо містобудування та архітектури, то заплановано розроблення планів багатоквартирної житлової забудови на вул. Самбірській та Є. Коновальця, а також у межах розвитку інших сфер міста буде подано 61 проект на участь у конкурсі обласних мікропроектів та 8 проектів на співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку.

У сфері комунального господарства планується реалізація програми енергозбереження, програми будівництва міського цвинтаря на вул. П. Орлика, цільової програми щодо покращення вуличного освітлення, будівництва зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення, реконструкції міського сміттєзвалища та ін.

Окрім цього, значну підтримку у наступному році отримають ОСББ.

У сфері медицини заплановано здійснити капітальний ремонт Дрогобицької дитячої лікарні та придбати обладнання для цієї установи, впровадити інноваційні ІТ-продукти, зокрема, на базі Дрогобицької міської лікарні №1, а також забезпечити фінансування цільових програм.

Щодо сфери освіти, то значна увага буде приділятись дошкільній освіті. Підготовлено 12 заявок для участі у конкурсі обласних мікропроектів для дошкільних навчальних закладів, а також 20 заявок для загальноосвітніх навчальних закладів.

Значних зусиль докладатимуть для підтримки об’єктів культурної спадщини у сфері культури.

Заплановано реалізувати чотири програми для підтримки молоді Дрогобича.

У 2018 році буде встановлено ще два мультифункціональних спортивних майданчики зі штучним покриттям на території ЗОШ №16 та №7.

Для дітей-сиріт у 2018 році заплановано придбання двох квартир у рамках обласного співфінансування.

У соціальній сфері планується надавати значну підтримку соціально незахищеним особам, зокрема, особам з інвалідністю.

Заслухавши доповіді, присутні обговорили низку програм, дохідну та видаткову частини проекту бюджету. У дискусії взяли участь 170 осіб з числа дрогобичан та представників депутатського корпусу міської ради.

Відтак, одностайно проголосували за резолюцію громадських слухань – 170 голосів.

Наступним кроком, згідно з резолюцією, відбудеться розгляд головного фінансового документу 2018 року на засіданні виконавчого комітету міської ради, а відтак – на засіданні сесії міської ради.

Окрім цього, з приводу формування міського бюджету на 2018 рік 12 грудня на базі КУ «Інститут розвитку міста» відбудуться громадські консультації за участю начальника фінансового управління Оксани Савран.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 17:12 :50