четвер, 7 грудня, 2017, 13:11 Політика
Це буде бюджет силовиків, бюрократів і корпорацій, але не громадян, – Якубін

Бюджет 2018 року не віщує ніяких покращень для звичайних громадян. Ймовірно, фінансові надходження збільшаться для силовиків, бюрократів і корпорацій.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 10:00-12:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповів політолог Олексій Якубін.

«Я думаю, що бюджет 2018 року буде належати бюрократам і силовикам. А також його прив’яжуть до корпоративних структур», – каже гість програми.

Якубін зазначає, що бюджет все менше належатиме простим громадянам.

«На жаль, все менше бюджет України спрямовується у руки громадян. Я вважаю, що це величезна проблема. Представники влади не розуміють, що бюджет є одним із інструментів соціального контракту між громадянами і владою», – коментує політолог.

Експерт наголошує, що українці платять податки для того, аби відчувати себе у безпеці та отримувати соціальні блага.

«Ми платимо податки не для того, аби за наш рахунок чиновники або компанії покращували свої статки. Ми віддаємо гроші, щоб якісно працював певний рівень правоохоронних структур, який буде нас оберігати. Українці мусять відчувати себе у безпеці. Наші фінанси мають спрямовуватися так, аби ми бачити позитивні соціальні перетворення», – пояснює Олексій Якубін.

Нагадаємо, Верховна Рада розгляне сьогодні у другому читанні законопроект №7000 «Про Державний бюджет України на 2018 рік». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 10:34:41