четвер, 7 грудня, 2017, 15:24 Політика
Ситник знав, що таємні агенти НАБУ діють незаконно, – Загородний
Директор НАБУ Артем Ситник Фото: НАБУ
Директор НАБУ Артем Ситник Фото: НАБУ

Колишній працівник Генеральної прокуратури Артем Ситник, який нині займає посаду директора НАБУ, не міг не знати, що його підлеглі порушують статтю №370 Кримінального кодексу України про провокацію хабаря. Тепер усі таємні агенти, які викривали корупційні схеми, мають понести покарання.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 10:00-12:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповів політтехнолог Тарас Загородний.

«Верховенство права і життя по закону в Україні трішки різні речі. Існує величезний конфлікт інтересів. Особливо тоді, коли депутати є потенційними об’єктами розслідувань з боку НАБУ. Водночас ті ж народні обранці можуть контролювати звільнення керівника цього органу. Я вважаю це проблемою», – говорить експерт.

Гість програми наголошує, що НАБУ потрібно менше піару, а більше дій, адже  бюро було передано катастрофічно мало справ до суду.

«Я хотів би бачити з боку НАБУ менше піару. Багато справ так і не дійшло до суду. Наприклад, всім відома справа Мартиненка. Він три роки тому перестав бути депутатом, з нього зняли недоторканість, але підозри йому так і не висували протягом двох років. Претензії у мене є і до прокуратури», – каже Тарас Загородний.

Політтехнолог стверджує, що Артем Ситник вчинив лукаво у стосунку до працівників НАБУ. Бо напевно знав – дії спеціальних агентів незаконні.

«Всі мають розуміти, що таке демократія. Чим вона сильна? Її козир – це дотримання процедури. Тому більшість агентів НАБУ, які брали участь у спецопераціях і пропонували хабар, поховані. Я не вірю, що колишній працівник Генеральної прокуратури Ситник не знав про статтю №370 Карного кодексу. Це тотальне лицемірство та лукавство з його боку», – додає гість програми. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 06:31:00