четвер, 7 грудня, 2017, 12:54 Львів
Поранені бійці АТО з Львівщини зможуть отримати кошти на сімейний відпочинок
Прес-конференція голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина на тему: «Обласні програми – до нового року: як ми це втілили в реальність». Фото: Микола Тис/ZIK
Прес-конференція голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина на тему: «Обласні програми – до нового року: як ми це втілили в реальність». Фото: Микола Тис/ZIK

У рамках обласної програми підтримки учасників АТО та їхніх родин на Львівщині поранені учасники АТО та добровольці отримуватимуть кошти на сімейний відпочинок з розрахунку 400 грн на особу на добу.

Про це 7 грудня на прес-конференції повідомив голова Львівської облради Олександр Ганущин.

Зі слів О.Ганущина, програма щодо підтримки учасників АТО та їх сімей передбачає низку нових пунктів: придбання квартир для учасників АТО на умовах співфінансування; сімейний відпочинок для поранених учасників АТО, добровольців і батьків загиблих учасників АТО; надання грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам – учасникам АТО, виготовлення ПКД для кварталів забудов проживання учасників АТО.

«Запускаємо сімейний відпочинок з розрахунку 400 грн на особу на добу для поранених учасників АТО, добровольців», – повідомив Ганущин.

Він зазначив, що бійці-добровольці можуть скористатися програмою на рівні з іншими учасниками АТО.

Голова облради також відзначив, що цьогоріч уперше обласні програми прийнято до затвердження обласного бюджету на 2018 рік. Пізніше в обласному бюджеті буде підтверджено загальні цифри щодо них.

«У попередні роки програми приймалися увесь рік. Скоротилася кількість програм, бо вони стали комплексними. Ми починали із 58 різних програм. Маю надію, що програми зробимо ще більше комплексні. Так легше слідкувати за звітністю і втілювати їх у життя», – додав О.Ганущин.

Загалом на 30 обласних програм передбачено 1,39 млрд грн.

Як повідомлялося, Львівська облрада затвердила Комплексну програму соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018-2020 роки. На її втілення у 2018 році запланували 27 млн грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 02:08:29