четвер, 7 грудня, 2017, 22:50 Політика
Парламент повинен мати право через імпічмент позбавити Президента посади, – Ігор Гузь

Якщо Президент грубо порушує чинне законодавство, то парламент повинен мати право позбавити його цієї посади. Сьогодні ж Верховна Рада України не має таких повноважень, оскільки досі не прийнятий закон про імпічмент.

Про це зазначив народний депутат України Ігор Гузь в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK.

«Я дуже часто чую питання, коли ж Порошенко нарешті піде з поста Президента. І тут є дві ключові проблеми. По-перше, не потрібно забувати, що саме люди його вибрали у першому турі виборів», – зауважив Ігор Гузь.

Депутат визнає, що більшість людей голосували за цього президента, але не припускали, що все станеться саме так. Оскільки сподівалися, що війна швидко закінчиться, президент розпродає усі свої бізнеси і буде працювати на державу.

«Друга ключова проблема полягає в тому, що в державі немає закону про імпічмент. Але я переконаний, що такий закон повинен бути без огляду на прізвище президента, чи то Порошенко, чи наступні президенти України», – певен політик.

Адже якщо парламент бачить, що президент грубо порушує чинне законодавство, то депутати повинні мати право позбавити його цієї посади. Сьогодні ж парламент не має таких повноважень, тому закон про імпічмент є вкрай необхідним.

«Я достатньо скептично ставлюся до персони Петра Порошенка і завжди публічно критикую його, але тільки по справах. Але потрібно пам’ятати, що саме люди обирають політиків, а тому до наступних виборів потрібно підійти відповідальніше», – підсумував Ігор Гузь.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 15:47 :30