четвер, 7 грудня, 2017, 19:59 Політика
Основні корупційні персонажі в Україні уже задокументовані ФБР, – екс-нардеп

ФБР задокументувало діяльність основних українських корупціонерів. Після антикорупційного демаршу Петра Порошенка я б не радив його оточенню виїжджати на свята за кордон.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив політичний діяч, нардеп України V-VII скликань Андрій Сенченко.

«Питання зміни Соболєва не є для влади на першому місці. Річ не в історичному значенні Єгора в боротьбі з корупцією, а в тому, що Петру Порошенку набридло гратися в боротьбу з корупцією. Він вже прийняв для себе рішення припинити імітацію боротьби з корупцією», – вважає пан Сенченко.

На переконання політичного діяча, це все продемонстровано діями щодо керівництва комітету, НАБУ та САП. Навіть те, що Україна устами Генерального прокурора огризнулась до ФБР це також про щось говорить.

«Це зміна курсу, але я думаю, що відбудеться переосмислення корупції і боротьби з нею. І там, за океаном, де дають кредити Україні, також набридло на це дивитися. Вони нам дали шанс самим вирішити це питання за рахунок того, що були створені нові незалежні інституції, з'явився окремий комітет з боротьби з корупцією, раніше його не було, з надією на те, що переможе здоровий глузд», – відзначив гість програми.

Водночас, за словами пана Сенченка, оскільки політичне керівництво держави вирішило поставити хрест на боротьбі з корупцією, то зараз з боку ФБР почнуться заходи у відповідь.

«Основні українські корупційні персонажі також там задокоментовані. Тому я б не радив близькому оточенню Порошенка виїжджати з держави на новорічні свята. Бо всяке може трапитися. В якомусь аеропорту їм одягнуть наручники за ордером ФБР, і далі буде сумно», – підсумував Андрій Сенченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 13:52 :00