четвер, 7 грудня, 2017, 16:06 Політика
Ніцой: Невже Порошенко хоче, щоб Трамп йому особисто сказав прибрати руки від НАБУ?

Наші міжнародні партнери доволі серйозно ставляться до усіх перипетій довкола антикорупційних органів. Свою думку вже встигли висловити посол та держсекретар Сполучених Штатів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) зазначив керівник Центру стратегічних досліджень Андрій Ніцой.

«У питаннях призначення аудиторів антикорупційних органів Єгор Соболєв як голова комітету з питань боротьби з корупцією, є доволі впливовим. До того ж, питання аудитора НАБУ набуло міжнародного розголосу, оскільки заангажованість того кандидата, якого просувала Адміністрація Президента, не викликає навіть найменших запитань», – заявив Андрій Ніцой.

За його словами, всі розуміють, що він буде вірно штампувати всі необхідні виконавчій владі рішення.

Читайте також, Ситник: Я, можливо, останні дні на посаді

«Отже про ефективну боротьбу з корупцією можна якщо не забути, то принаймні її не боятися, оскільки дамоклів меч у вигляді аудиту над НАБУ був би підвішений. Мовою нинішньої влади, це означає – «Ситник, ми можемо в будь-який момент розпочати процедуру твого звільнення», – переконує керівник Центру стратегічних досліджень.

Він переконаний, що знаючи про всі перипетії довкола аудиту антикорупційних органів та кандидатів на посаду аудитора, міжнародні партнери України дуже переживають.

«Тому наші міжнародні партнери дуже серйозно до цього ставляться. Були вже заяви посла Сполучених Штатів Америки, Держсекретаря США. Хто ще вище? Невже Порошенко хоче дочекатися, коли Дональд Трамп йому скаже, що потрібно прибрати руки він НАБУ?», – запитує експерт.

Читайте також: Якщо НАБУ підпорядкують президенту і парламенту, Брюссель реагуватиме, – євродепутат

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 09:39:43