четвер, 7 грудня, 2017, 16:23 Політика
Неполітичних підстав звільняти Соболєва немає, – політолог

Єгора Соболєва звинувачують у порушенні регламенту Верховної Ради. Проте всі депутати десятки разів порушують регламент. Це не є підставою для зміни керівника комітету.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив політолог Василь Мокан.

«Коаліція, очевидно, розуміючи, що у них знайдеться достатньо голосів за зняття Єгора Соболєва, думає, чому б таким чином не вирішити проблему впливу на антикорупційний комітет, який є стратегічним. Це є кроком у напрямку вирішення основної мети – зміни керівництва НАБУ», – переконаний Василь Мокан.

«Я особисто як громадянин України трохи обурений впливом Заходу через намагання заступатися за певні кандидатури у керівництві законодавчого органу влади. Це є елементом зовнішнього правління, коли нам, фактично, кажуть, хто і на якій посаді повинен бути, шантажуючи фінансовою допомогою», – заявив політолог.

Проте є й інший бік. Він наголосив, що правових неполітичних підстав для звільнення Соболєва зараз немає.

«Що йому закидають? Певні порушення регламенту. Ну, вибачте, у Верховній Раді всі десятки разів порушують регламент. Це не є підставою для зміни керівника комітету», – вважає експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 17:47:39