четвер, 7 грудня, 2017, 16:29 Політика
Навіть в коаліції є бажаючі за допомогою Саакашвілі зіграти проти Банкової, – Загородний

Міхеїл Саакашвілі зараз використовує невпевненість влади у власних цілях, адже його досі ніхто не затримав. Ба більше! З його допомогою зараз багато хто, зокрема з табору коаліції, хоче зіграти проти Порошенка і використати колишнього президента Грузії на свою користь.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) говорив політтехнолог Тарас Загородний.

«Якщо перефразовувати вислів з кінофільму про невловимого Джо, то якщо Джо (Саакашвілі, – ZIK) невловимий, це комусь потрібно. Я не знаю, яка світла голова додумалася у Адміністрації Президента позбавити влітку Міхеїла Саакашвілі громадянства, але таким чином вони зробили з нього лідера, який збирає під себе людей», – сказав Загородний.

Він вважає, що затримання Саакашвілі у центрі Києва показало, що у влади є дуже низькі рейтинги, а у силових органів небажання втручатися у політику.

«Правоохоронці розуміють, що вони могли б відбити Саакашвілі у його прихильників. Але мало мати можливості, має бути ще моральне право застосовувати силу. Щодо влади, вона розуміє, що немає 51 відсотка підтримки від населення, тому й не дає команди затримувати колишнього президента Грузії», – вважає він.

Зважаючи на ті всі обставини, що склались, зараз Саакашвілі озвучує те, що хочуть чути українці.

«Саакашвілі заявляє, що корупція є і з нею ніхто не бореться. І це багатьом дуже не подобається. Він, фактично, став спусковим гачком, коли 3 грудня вийшов на мітинг щодо імпічменту президента. Багато прихильників навіть є в самому таборі коаліції і вони б хотіли теж зіграти проти Банкової, тому не дають зараз арештувати Саакашвілі», – сказав Загородний.

Саакашвілі, за його словами, зараз може говорити те, що хоче, бо відбувається гра на ослаблення Президента і Банкової. Таким чином він використовує невпевненість влади у власних цілях.

«Звичайно, що Саакашвілі ніхто не затримує. Правоохоронні органи прекрасно розуміють, що справа шита «білими нитками» і там є багато підозрілих речей, які, скоріш за все, не будуть вписуватись у певні рамки. Зараз Саакашвілі працює, як торпеда, він буде все більше і більше збирати навколо себе прихильників. Тому він використовує невпевненість влади у власних цілях. Більше того, багато хто у владі грає вже фактично проти Порошенка і теж використовує його у своїх іграх, адже триває гра на вибування», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 09:36:41