четвер, 7 грудня, 2017, 23:20 Політика
Нардеп: Звільнення Єгора Соболєва – це помилка

Антикорупційну діяльність в контексті парламентської роботи має вести саме представник опозиції, а не коаліції.

Таку думку висловив народний депутат України Ігор Гузь в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK.

Сьогодні Верховна Рада підтримала більшістю голосів відставку Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного комітету. Народний депутат Ігор Гузь був серед тих, хто утримався.

«Я вважаю, що це помилка, і що антикорупційний комітет має очолювати саме представник опозиції. Без сумніву, до Єгора Соболєва у багатьох депутатів і не тільки є якісь претензії. Але він має своє цілісне бачення боротьби з корупцією, і, на маю думку, адекватно виконував свої обов’язки», – прокоментував Ігор Гузь.

Якщо ж у майбутньому антикорупційний комітет очолить представник коаліції, зауважив депутат, то це буде абсолютно неправильно.

«Не знаю, хто тепер має очолити цей комітет. Відомо, що зараз він розділився на два табори, один із яких представляє коаліцію, інший – опозицію. Припускаю, що там будуть постійні складні дискусії», – вважає народний депутат.

Читайте також: Соболєв розповів, за що Луценка варто притягнути до кримінальної відповідальності

Він також зазначив, що не може зараз назвати прізвище політика, який мав би очолити цей комітет. Але переконаний, що антикорупційну діяльність в контексті парламентської роботи має вести тільки представник опозиції.

«Може статися і так, що комітет працюватиме без керівника. Адже відомо, що у чинному парламенті уже три роки деякі комітети не мають свого керівника. Припускаю, що питання про призначення голови розглядатимуть вже у 2018 році», – підсумував Ігор Гузь.

Читайте також: Єгор Соболєв назвав прізвища тих, хто наказував голосувати проти нього

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 14:10 :26