Новини » Політика 7 грудня, 2017, 21:50
Нардеп Семенуха розповів про «вінчання» нової коаліції в парламенті

Сьогодні, при голосуванні за зняття Єгора Соболєва з голови антикорупційного Комітету відбулося офіційне «вінчання» нової коаліції у вигляді «Опозиційного блоку», БПП, «Народного фронту» і «Радикальної партії Олега Ляшка».

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, член парламентської фракції «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха.

«Я би хотів згадав про офіційне «вінчання» нової коаліції у вигляді «Опозиційного блоку», БПП, «Народного фронту» і «Радикальної партії Олега Ляшка». Раніше вони потайки зустрічалися і деколи їх бачили на людях, але сьогодні відбулося офіційне «вінчання» при голосуванні за зняття Єгора Соболєва з голови антикорупційного Комітету ВРУ», – зазначив Роман Семенуха.

А вже після цього, як розповів нардеп, ця офіційно створена нова коаліція перейшла до «дерибану».

«Власне для цього вони і зібралися – проголосувати за так званий законопроект «Купуй українське», хоча там немає нічого спільного із захистом українського бізнесу. Далі голосували за так звану підтримку літакобудування, але точно жодної копійки не піде на підтримку створення українського літака. Вже потім ця нова коаліція вирішила підняти собі зарплату, мабуть напрацювалася»,– зауважив Семенуха.

Окрім того нардеп висловив думку опозиції щодо Держбюджету на 2018 рік:

«Цей бюджет не є бюджетом розвитку. Більше того, він побудований на недостовірних даних. Це стосується дохідної частини, податку на прибуток та надходжень від приватизації. Також у бюджеті закладений неймовірно низький показник по інфляції. Це поліцейська держава і найголовніше, це тотальний наступ на бюджети місцевих громад та місцеве самоврядування. Жодним чином не збільшуючи податкову базу Уряд з центрального бюджету перекладає невластиві місцевим громадам видатки. Тому у цьому бюджеті немає ані людини, ані розвитку, ані стимулювання економіки. Тому й фракція «Самопоміч» категорично не буде голосувати за Держбюджет»,– заявив Роман Семенуха. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 15:22 :08