четвер, 7 грудня, 2017, 14:21 Політика
НАБУ щонайменше рік буде недієздатним, – Загородний

Після розсекречення спеціальних агентів НАБУ, бюро стало «безсилим». Для того, аби хоч якось покращити своє становище, йому потрібно подати законопроект, який дозволяв би діяти в рамках оперативно-розшукової діяльності.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 10:00-12:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповів політтехнолог Тарас Загородний.

«Я думаю, якщо політичну любов до інтриг перевести у робоче русло, то наша країна б зацвіла. Сумніваюсь, що Єгора Соболєва зніматимуть з посади голови Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції. Його швидше просто лякають цим», – говорить гість програми.

На думку політтехнолога, Антикорупційне бюро стало недієздатним після розсекречення матеріалів про таємних агентів.

«Після того, як вся мережа таємних агентів НАБУ була розсекречена, бюро буде недієздатним. На рік – так точно. Кожен працівник під прикриттям розуміє, що його зіллють і підставлять. Претензії, які висував Луценко, є логічними: не можна використовувати техніку, яку не ліцензувало СБУ, порушувати порядок збору доказів тощо», – розповідає експерт.

Тарас Загородний наголошує: з іншого боку, єврооптимісти і НАБУ можуть подати закон, який допоміг би їм нормально діяти в рамках оперативно-розшукової діяльності.

«НАБУ і Ситник знали, що діють протизаконно. Артем Сергійович колись працював у Генпрокуратурі, тому йому відомі усі нормативно-правові положення. Він знає, що тепер сидіти за гратами має і спеціальний агент, і та панянка, з ДМС, яка взяла хабар», – зазначає експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 03:54:57