четвер, 7 грудня, 2017, 16:44 Львів
На Львівщині відзначили 125-річчя з дня народження чотаря УГА Олени Степанів
Фото: loda.gov.ua
Фото: loda.gov.ua

Сьогодні, 7 грудня, представники влади та громадськості Львівщини урочисто відзначили 125-річчя з дня народження громадського та військового діяча, чотаря Української галицької армії Олени Степанів (Степанівни).

Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, урочисті заходи розпочали із покладання квітів до могили першої жінки-офіцера, що на полі поховань № 64 Личаківського кладовища. Опісля відбулась панахида.

Під час громадського віче до присутніх звернувся голова Львівської ОДА Олег Синютка і зазначив, що постать Олени Степанів є прикладом незламного духу і жертовної любові до України.

«Хочу, щоб мене почули молоді люди, які, хто за покликом совісті, хто з переконання, прийшли сюди. Я переконаний, що для молоді Олена Степанів здається такою постаттю з далекої української історії, яку треба переусвідомити, але я б дуже хотів, щоб молоді люди подумали собі, що Олена Степанівна зробила дуже просту річ – свої переконання втілила у свої дії. Я б дуже хотів, щоб головний висновок, який ви б винесли з цього заходу – потрібно зробити на своєму місці все, що від вас залежить, зробити так, як просить країна», – зазначив очільник області.

«Я хочу, щоб цей день був не просто уроком мужності, шани тій людині, що увійшла в історію, а щоб для кожного з нас, це було переосмислення, що все залежить від нас, що можна сподіватися тільки на себе. В нас велика дорога вперед до сильної, квітучої України. Нам потрібно зробити так, щоб ми не лише шанували героїв з історії, але й тих, які живуть сьогодні», – додав Олег Синютка.

На завершення віче присутні виконали патріотичні пісні, молодь продекламувала вірші.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 12:35:29