четвер, 7 грудня, 2017, 17:14 Львів
На Львівщині нагородили відзнаками волонтерів

Вчора, 6 грудня, з нагоди Міжнародного дня волонтера, у Будинку вчених у Львові відбулась церемонія нагородження волонтерів Львівщини – «У ритмі волонтерства».

Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

За активну громадську діяльність та вагомий особистий внесок у надання допомоги військовослужбовцям, які виконують завдання у зоні проведення АТО, голова Львівської ОДА Олег Синютка привітав та нагородив відзнаками волонтерів Львівщини.

«Ви – люди, які у складний для країни час відсунули себе і вибрали загальне. Ви поклали своє здоров’я, родинний затишок, кошти та багато іншого, щоб допомагати тим, хто цього потребував. Я би дуже просив, щоб ті зміни, які зроблені вашими руками, не втратилися і не зупинилися. Крок за кроком продовжуйте ваші починання.

Другою важливою річчю є те, що саме сьогодні, у день Збройних сил України, Президент України приїхав сюди на Львівщину. Саме тут кількість людей, які поклали голови з Небесної Сотні є найбільшою, велика кількість і військових, які загинули, захищаючи Україну, та які продовжують її захищати. Це є шана нашій землі. Я дуже гордий, що на Львівщині є такі люди, як ви», – наголосив Олег Синютка.

Також волонтерів Львівщини відзначили у низці номінацій, зокрема «Волонтерство у соціальній сфері», «Волонтерство у галузі освіти і науки», «Дитяче волонтерство», «Молодіжне волонтерство», «Волонтер АТО», «Медіа-волонтерство» та інші.

У межах заходу всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих військових та волонтерів на Сході України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 09:35:18