четвер, 7 грудня, 2017, 14:24 Львів
На Львівщині 315 млн грн на дороги планують розподілити до кінця січня

На Львівщині планують до кінця січня затвердити перелік доріг, які ремонтуватимуть у 2018 році за 315 млн грн обласної програми.

Про це 7 грудня на прес-конференції повідомив голова Львівської облради Олександр Ганущин.

З його слів, процедура розподілу коштів на конкретні дороги залишається незмінною – переліки доріг визначає профільний департамент ЛОДА і погоджує профільна комісія обласної ради.

«Кошти на дороги мають бути розподілені до 31 січня. Профільний департамент вносить пропозиції. Вони обговорюються і затверджуються», – повідомив О.Ганущин.

Він нагадав, що за часів голови ЛОДА Михайла Костюка у 2012 році такий перелік доріг не могли погодити до вересня. У попередні роки переліки затверджували у березні-квітні.

«Ми хочемо в корені переламати цю практику», – зазначив голова облради.

Як повідомлялося, 5 грудня депутати Львівської облради затвердили Програму розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організацій та безпеки дорожнього руху на 2018-2020 роки. На фінансування програми у 2018 році передбачили 315 млн грн. Кошти скерують на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання доріг загального користування, а також співфінансування робіт на дорогах, яке буде проводитися за рахунок Державного бюджету; проведення робіт на дорогах загального користування за умови співфінансування з місцевих бюджетів та інших джерел; освітлення пішохідних переходів та аварійно небезпечних ділянок на дорогах, встановлення світлофорів, здійснення габаритно-вагового контролю. Закладено резервний фонд дорожньої інфраструктури у сумі 20 млн грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 09:34:30