четвер, 7 грудня, 2017, 15:56 Світ
Міжнародна платіжна система VISA призупинила обслуговування туркменських банків

Міжнародна платіжна система VISA призупинила обслуговування туркменських банків. Як повідомляють два джерела, безпосередньо поінформовані про ситуацію, основним приводом для цього стала заборгованість туркменських банків компанії VISA, а також довільні обмеження, що вводяться фінансовою владою Туркменістану на користування платіжними картками.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Платіжні картки VISA широко використовуються туркменами, що виїжджають за кордон, а також сім’ями, чиї діти навчаються у вищих навчальних закладах за межами країни.

Обмеження щодо пластикових карт VISA існують вже давно і постійно посилюються. А в останні кілька тижнів деякі туркменські користувачі взагалі не можуть користуватися платіжною системою.

Як повідомив минулої п’ятниці джерело в одному з міністерств Туркменістану, «міжнародна платіжна система VISA відмовилася обслуговувати будь-які карти, видані банками Туркменістану».

За його словами, починаючи з п’ятниці всі розрахунки по VISA були припинені до понеділка.

«Питання вирішується на самому верху, всі розрахунки заморожені, до понеділка щось повинні зробити, але не зроблять, борг за розрахунковими операціями 30 мільйонів, це тільки за обслуговування переказів», – повідомило джерело в міністерстві.

Міжнародна платіжна система VISA почала перші операції в Туркменістані в 1994 році.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 12:51:23