четвер, 7 грудня, 2017, 13:08 Політика
Ляшко закликав Попова скласти мандат, щоб звільнити місце "близькій людині", – експерт

Питання щодо мандату Ігоря Попова зовсім не стосується його політичної діяльності. Насправді Олег Ляшко хоче звільнити місце для наступного кандидата у списку «Радикальної партії», який є доволі близькою для нього людиною.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявила політолог Світлана Кушнір.

Сьогодні в ефірі телеканалу ZIK народний депутат України Мустафа Найєм розповів про те, що Олег Ляшко сказав, буцім, він просить члена «Радикальної партії» Ігоря Попова, який вчора в антикорупційному комітеті Верховної Ради проголосував за зняття з посади очільника комітету Єгора Соболєва, скласти мандат, оскільки «радикали» не підтримують це рішення.

Проте на сайті Ради з'явились результати голосування за це рішення. І там з усіх присутніх «радикалів» утрималась лише Оксана Корчинська. Усі решта проголосували «за».

«Питання щодо мандату Ігоря Попова зовсім не стосується голосування за зняття Єгора Соболєва чи якихось інших питань, пов'язаних з законодавчою роботою. Це виключно питання проходження до парламенту наступного кандидата у списку «Радикальної партії». А ним є дуже близька людина до очільника фракції», – заявила Світлана Кушнір.

Вона переконана, що ситуація довкола нардепа Попова «носить сімейний характер».

«Перед тим, як закликати Попова скласти мандат через голосування за зняття Єгора Соболєва, Олег Ляшко казав йому скласти мандат, через те, що у нього, буцім, непорядок у сім'ї. Зараз він буде тиснути, але тут правильна позиція Ігоря як депутата, який має власну думку, позицію. Насправді він працює в комітеті і пише закони, що відрізняє його від деяких депутатів, які не з'являються у Раду на 98% засідань», – переконує політолог.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 18:36:25